Про нас

 

 

Кавопошта logo

Як з’явилась Кавопошта

Привіт! Мене звати Олександр і я не уявляю свій ранок без кави. Як і мільярди інших людей на планеті. Як і ти.

І де б я її не пробував, зрозумів одну просту істину – вдома повинна бути найсмачніша. Безперечно, талановиті бариста в кав’ярнях можуть створити справжні шедеври. Але домашня кава особлива. Адже приготована власними руками.

Я знаю, що у тебе не завжди є час розбиратись у всіх цих сортах та нюансах приготування. Але хочу, щоб твоя домашня кава була найкращою й дарувала лише позитивні емоції. Саме тому ми з однодумцями створили Кавопошту.

Що таке Кавопошта?

Кавопошта – це інтернет-магазин свіжообсмаженої кави вищого сорту. Ми запаковуємо відбірну свіжообсмажену арабіку в зручні герметичні бандерольки, які утримують аромат максимально довго. А ще на звороті кожної бандерольки ми додали поля “Відправник” та “Одержувач”. Тож, якщо ти захочеш зробити подарунок близькій людині, ти зможеш його персоналізувати!

Ми продаємо лише ексклюзивну свіжообсмажену каву, яку важко знайти в звичайних магазинах. Різницю дуже легко відчути. Для початку, просто згадайте, як пахне звичайна кава з магазину. А тепер відкрийте та понюхайте каву від Кавопошти (ми не дарма закликаємо прямо на пачках робити так :). І це не лише про запах, але й про ефірні масла та корисні речовини, які з кави яка добряче “полежала” на полицях, давно вивітрились.

Для кого?

Для тих, хто хоче пити вдома найкращу каву й не запарюється над сортами. Для тих, хто заварює так, як подобається – в турці, гейзерній кавоварці або просто заливши гарячою водою. Адже найсмачніша кава та, яку приготував сам.

Хочеш спробувати? Замовляй просто зараз!