Що подарувати мамі на День народження від сина і здивувати її

Свято вже близько і ти цікавишся, що подарувати мамі на день народження від сина? Від пропозицій в інтернеті голова йде обертом… Але як обрати приємний, витончений подарунок та водночас догодити маминому смаку? Не переживайте, ми зробили це за тебе! Тому що нам відомий секрет всіх мам – вони обожнюють ароматну та вишукану каву. Тепер питання, що подарувати мамі більше не турбуватиме тебе: кава з натуральним присмаком шоколаду або нотками вина стане найкращим подарунком!

Чому кава – найкраща відповідь на питання: що подарувати мамі на день народження від сина?

  • Аромат. Бандеролька доброї кави від Кавопошти не залишить твою маму байдужою. Ти сам це побачиш, щойно вона вдихне аромат свіжообсмаженої меленої кави. Щоранку, готуючи собі каву, вона з вдячністю згадуватиме про твою турботу. 
  • Гарне та сучасне пакування. Твій подарунок не лише матиме неповторний аромат, але й ексклюзивний та витончений вигляд. Крім того, ти можеш персоналізувати свій подарунок, адже ми спеціально додали до наших бандеролей поля “відправник” та “одержувач”.

До речі, ти можеш подарувати мамі не просто каву а підписку на каву і ми щомісяця надсилатимемо їй бандерольку найсвіжішої арабіки.

А що всередині?

Високоякісна 100 % арабіка з ретельно відібраних кавових зерен. Ми продаємо каву вищих сортів з Південної Америки – а саме з Бразилії та Колумбії.

Особливість кавових плантацій Бразилії полягає в тому, що вони розташовані на рівнинах, де каву висушують природним чином – під прямими сонячними променями. Саме тому зерна вбирають в себе цукор з ягідної м’якоті та отримують вишуканий солодкуватий шоколадний післясмак без значної кислинки з легким горіховим присмаком.

Якісну колумбійську каву вирощують на схилах Анд в тіні високих дерев. Завдяки такому методу зрілі кавові зерна набувають м’якого карамельного смаку з винним відтінком та неповторною лимонною кислинкою. Обробляють арабіку вологим методом, який допомагає відокремити зерна від зовнішньої м’якоті. Завдяки цьому зерна отримують більш інтенсивний аромат і майже не мають гірчинки.

Що ж, гадаємо, ти тепер точно знаєш, що подарувати мамі на день народження! Якщо ти готовий порадувати її справді доброю кавою, обирай бандерольку:

Якщо ж хочеш обрати щось інше, ось тут є кілька непоганих варіантів:

Добавить комментарий