Що подарувати мамі на День народження

Що подарувати мамі на День народження

Як часто ви балуєте маму своєю увагою та приємними несподіванками? Від пропозицій в інтернеті голова йде обертом… Але як обрати приємний, витончений подарунок та водночас догодити маминому смаку? Не переживайте, ми зробили це за Вас! Тому що нам відомий секрет всіх мам – вони обожнюють ароматну та вишукану каву. Тому кава з натуральним присмаком шоколаду або нотками вина стане найкращим подарунком!

Чому кава – найкращий подарунок мамі на День народження?

  • Аромат. Бандеролька доброї кави від Кавопошти не залишить вашу маму байдужою. Ви самі це побачите, щойно вона вдихне аромат свіжообсмаженої меленої кави. Щоранку, готуючи собі каву, вона з вдячністю згадуватиме про вашу турботу. 
  • Гарне та сучасне пакування. Ваш подарунок не лише матиме неповторний аромат, але й ексклюзивний та витончений вигляд.

А що всередині?

Високоякісна 100 % арабіка з ретельно відібраних кавових зерен. Особливість кавових плантацій Бразилії полягає в тому, що вони розташовані на рівнинах, де каву висушують природним чином – під прямими сонячними променями. Саме тому зерна вбирають в себе цукор з ягідної м’якоті та отримують вишуканий солодкуватий шоколадний післясмак без значної кислинки з легким горіховим присмаком.

Якісну колумбійську каву вирощують на схилах Анд в тіні високих дерев. Завдяки такому методу зрілі кавові зерна набувають м’якого карамельного смаку з винним відтінком та неповторною лимонною кислинкою. Обробляють арабіку вологим методом, який допомагає відокремити зерна від зовнішньої м’якоті. Завдяки цьому зерна отримують більш інтенсивний аромат і майже не мають гірчинки.

Якщо ви готові порадувати маму справді доброю кавою, обирайте бандерольку: