Що подарувати мамі на День народження від сина і здивувати її

Що подарувати мамі на день народження

Свято вже близько і ти цікавишся, що подарувати мамі на день народження від сина? Від пропозицій в інтернеті голова йде обертом…

Але як обрати приємний, витончений подарунок та водночас догодити маминому смаку?

Не переживайте, ми зробили це за тебе! Тому що нам відомий секрет всіх мам – вони обожнюють ароматну та вишукану каву. Тепер питання, що подарувати мамі більше не турбуватиме тебе: кава з натуральним присмаком шоколаду або нотками вина стане найкращим подарунком!

 

Чому кава – найкраща відповідь на питання: що подарувати мамі на день народження від сина?

  • Аромат. Бандеролька доброї кави від Кавопошти не залишить твою маму байдужою. Ти сам це побачиш, щойно вона вдихне аромат свіжообсмаженої меленої кави. Щоранку, готуючи собі каву, вона з вдячністю згадуватиме про твою турботу. 
  • Гарне та сучасне пакування. Твій подарунок не лише матиме неповторний аромат, але й ексклюзивний та витончений вигляд. Крім того, ти можеш персоналізувати свій подарунок, адже ми спеціально додали до наших бандеролей поля “відправник” та “одержувач”.

[contact-form-7 id=”2859″ title=”:ukLead magnet:”]

До речі, ти можеш подарувати мамі не просто каву а підписку на каву і ми щомісяця надсилатимемо їй бандерольку найсвіжішої арабіки.

А що всередині?

Високоякісна 100 % арабіка з ретельно відібраних кавових зерен. Ми продаємо каву вищих сортів з Південної Америки – а саме з Бразилії та Колумбії.

Особливість кавових плантацій Бразилії полягає в тому, що вони розташовані на рівнинах, де каву висушують природним чином – під прямими сонячними променями. Саме тому зерна вбирають в себе цукор з ягідної м’якоті та отримують вишуканий солодкуватий шоколадний післясмак без значної кислинки з легким горіховим присмаком.

Якісну колумбійську каву вирощують на схилах Анд в тіні високих дерев. Завдяки такому методу зрілі кавові зерна набувають м’якого карамельного смаку з винним відтінком та неповторною лимонною кислинкою. Обробляють арабіку вологим методом, який допомагає відокремити зерна від зовнішньої м’якоті. Завдяки цьому зерна отримують більш інтенсивний аромат і майже не мають гірчинки.

Що ж, гадаємо, ти тепер точно знаєш, що подарувати мамі на день народження! Якщо ти готовий порадувати її справді доброю кавою, обирай бандерольку:

Якщо ж хочеш обрати щось інше, ось тут є кілька непоганих варіантів: