Як змолоти каву без кавомолки

Як змолоти каву без кавомолки

Кілька мільярдів людей у всьому світі не уявляють свого життя без ранкової кави. Аби щоранку пити найсмачнішу і справді корисну каву, потрібно молоти зерна перед кожним приготуванням, але не кожен знає як можливо змолоти каву в домашніх умовах. Найпростіше це зробити з кавомолкою, але якщо раптом твоя вийшла з ладу або ти ще не встиг/ла придбати, ось кілька способів як помолоти зерна.

Ступка

Ступка – традиційний спосіб подрібнення кавових зерен

Традиційний спосіб подрібнення кавових зерен. Звісно, доведеться докласти трохи зусиль, однак ти зможеш сповна насолодитись процесом приготування кави та отримаєш незрівнянний ароматний напій. Для декого цей спосіб навіть може перетворитись на справжній ритуал і назавжди замінити кавомолку.

Пройди тест і дізнайся, яка кава тобі підійде!

[contact-form-7 id=”2859″ title=”:ukLead magnet:”]

Блендер

Змолоти каву можна в блендері

Подрібнити зерна в блендері досить просто. Щоб отримати більш-менш рівномірний помел, скористайся ручним або інтервальним режимом роботи. Перед подрібненням зерен, обов’язково закрий блендер кришкою. Користуватися таким способом надто часто не варто – можна затупити ножі.

М’ясорубка для помелу кави

М’ясорубка – теж непоганий спосіб змолоти каву, якщо немає кавомолки

Для подрібнення зерен підходять як механічні, так і електричні моделі. Бажано використовувати ножі, призначені для найбільш сильного подрібнення. Обов’язково помий і просуши м’ясорубку перед тим, як засипати туди каву. Усередині не повинно залишатися нічого, навіть запаху від продуктів.

Механічний млинок для спецій

Якщо молоти зерна таким млинком, кава може мати запах спецій

Млинок – ще один непоганий і простий варіант. Однак його теж потрібно ретельно промити перед тим як молоти каву аби позбутися запаху спецій. Щоправда, це не так критично, адже є чимало рецептів кави з перцем чи, наприклад, кардамоном.

Скалка

Подрібнити каву можна й за допомогою скалки для тіста

Як перемолоти каву в зернах за допомогою скалки? Поклади зерна в поліетиленовий пакетик, накрий рушничком і просто розкачай скалкою для тіста. Якщо у тебе немає скалки, скористайся міцною пляшкою або консервною банкою.

Молоток

Каву можна подрібнити за допомогою молотка

Відмір потрібну кількість зерен, насип у пакет, замотай рушничком і просто постукай молотком. Через кілька хвилин ти отримаєш каву середнього або навіть дрібного помелу. Замість пакетика можна також використати газету.

Ніж

Подрібнити каву можна й за допомогою ножа, однак, слід бути дуже обережним

Для того щоб змолоти каву за допомогою ножа, потрібно спочатку помістити зерна на дошку. Після чого візьми великий ніж і поклади боком клинка на зерна, зверху притисни рукою. Вуаля!

Хочеш спробувати справді добру каву? Обирай бандерольку: