Безкоштовна доставка на замовлення від 700 грн
+38 096 141 00 96 Замовити дзвінок
Особистий кабінет
Список бажань

Як сіль зробить каву смачнішою?

Як сіль зробить каву смачнішою?

Професійні бариста іноді косо дивляться на людей, які додають в каву цукор. Мовляв, таким чином ті не зможуть відчути весь смаковий букет кави.

А як щодо солі. О, тут цікава історія!

Виявляється, дрібка солі може суттєво підсилити аромат кави, пом’якшити воду і навіть прибрати зайву гірчинку. А ще віднадити хлопця, який прийшов свататись. Принаймні так колись робили турецькі дівчата. Коли під час сватання батьки веліли дівчині подавати каву, це означало, що хлопець їм сподобався. Але це далеко не означало, що хлопець подобається дівчині, тож вона усіляко намагалась йому це показати. Зокрема пересоливши каву. Таким чином вона подавала йому знак іти геть.

Пройди тест і дізнайся, яка кава тобі підійде!

пройти тест

Можеш звісно взяти таку тактику на озброєння (якщо під рукою немає гарбуза), але сьогодні поговоримо не про це. Сіль справді може зробити твою каву смачнішою. І це не порожні слова.

Дослідження, яке провів журнал Nature, показало, що іони натрію справді підсилюють аромат кави і роблять її менш гіркою.

Ось кілька цікавих рецептів:

Кава з корицею і сіллю

Для приготування потрібні:

Готуємо каву як і зазвичай (в турці або заливаємо водою) а в кінці додаємо сіль і корицю.

Кава з сіллю і апельсином

Потрібно:

У турці варимо каву з попередньо засипаним цукром і сіллю. Як тільки кава підніметься, додаємо апельсиновий сік і цедру.

До речі, до кави з сіллю заведено подавати скянку чистої води.

Сіль може зробити смачнішою не лише каву. Виявляється, вона може суттєво покращити й смак вина. Тож наступного разу, коли тобі не смакуватиме каберне, можеш сміливо додавати дрібку солі.

А найсмачнішу свіжозмелену каву можна купити у нашому інтернет-магазині. Обирай, яка тобі до смаку і замовляй!

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x