Свіжообсмажена кава у Львові

Не знаєш, яку каву вибрати? Пройди тест і дізнайся, яка тобі підійде!

Купити свіжообсмажену каву з доставкою

Кава – найпопулярніший напій у світі й займає важливе місце в кулінарних традиціях багатьох культур.

За даними Міжнародної організації з кави (ICO), у 1991 році споживання кави у світі становило 90 мільйонів 60-ти кілограмових мішків. Останніми роками споживання сягнуло понад 160 мільйонів мішків. Щодня у світі випивають близько двох мільярдів чашок кави!

Батьківщина кави – Ефіопія. Звідти напій потрапив на Аравійський півострів, на територію Ємену, де була створена перша в світі кавова плантація. На початку XVI століття каву в зернах привезли у Європу. Морські перевезення в той час були небезпечні: шторми, пірати, недосконала навігація. Ціна кави була високою, і вона була доступна тільки для вищих верств суспільства.

Сьогодні, коли купити каву на сайті Кавопошта можна за допомогою кількох кліків, ніхто не згадує про те, що в мусульманських країнах 500 років тому вживання кави суворо каралося. Винним відрізали язик, а іноді й страчували.

Але здоровий глузд переміг і тепер ми з вами можемо насолоджуватися улюбленим напоєм без перешкод – адже сьогодні так легко замовити каву з доставкою додому. Наш інтернет-магазин пропонує купити каву з Бразилії та Колумбії і щоранку відчувати задоволення від цього прекрасного напою!

Вплив кави на організм людини

Пити каву – не лише модно, але й корисно, адже кофеїн допомагає нормалізувати тиск і стан судин. Те, що кава позитивно впливає на людський організм, відомо з давніх часів. Вона не лише додає енергії та оптимізму, але й має чимало інших аспектів позитивного впливу на здоров’я. Ось лише кілька з них:

  • Підвищує стресостійкість. Регулярно споживаючи каву, людина стає спокійнішою до переживань та розсудливішою, зменшуючи вплив неврозів та стресів.
  • Знижує ризик розвитку ракових захворювань, астми, цирозу печінки, мігрені, подагри, цукрового діабету та інших серйозних захворювань.
  • Зміцнює імунітет, покращує обмін речовин а також підвищує репродуктивну здатність організму. Цей напій покращує роботу внутрішніх органів та навіть захищає зуби від карієсу (за умови споживання без цукру). А ще кава сприяє активній ниркової роботі та затримує в організмі цінні елементи, такі, як калій та магній.

Однак, зловживати кавою не варто. Оптимальна норма для бадьорості та чудового самопочуття – дві чашки кави на день. Варто зазначити, що не рекомендують купувати каву в кілограмових упаковках, адже так вона швидко втрачає свої властивості.

Кавопошта доставляє лише 100% арабіку з країн, які вважаються найбільшими виробниками кави у світі – Бразилії та Колумбії. Замовити смачну мелену свіжообсмажену каву можна у нас на сайті, доставка безкоштовна. Якщо Ви хочете пити зранку справді якісну свіжообсмажену каву – замовляйте бандерольку Кавопошти прямо зараз!